ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 6983036
nr 698 3036
Vikskärm
3-delad, Nyrokoko, höjd: 120
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 maj 2011
kl 19:47:14
750 kr
850 kr